Set Kremrash LR Q10+ (Dite-nate-per syte)

17752

4 890 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set Kremrash LR Q10+ (Dite-nate-per syte)

Nje set per kujdes te vecante me Q10 i cili permban:

Krem Dite: Q10 krem dite i pasur. Per mbrojtje ideale gjate dites. 50ml

Krem Nate: Q10 krem nate i pasur. Trajtues perfekt gjate nates. 50 ml

Krem per syte: Q10 krem per syte. Krem trajtues ekstra i pasur, per syte. 15ml

Ky set ju ndihmon qe te reduktoni shenjat e para te plakjes.

Q10 eshte nje substance e cili rigjeneron, i jep freski dhe energji lekures suaj dhe ka efekt amti-plakje.

Gjinia Femer
Marka LR
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Më shumë informacion

Set Kremrash LR Q10+ (Dite-nate-per syte)

Nje set per kujdes te vecante me Q10 i cili permban:

Krem Dite: Q10 krem dite i pasur. Per mbrojtje ideale gjate dites. 50ml

Krem Nate: Q10 krem nate i pasur. Trajtues perfekt gjate nates. 50 ml

Krem per syte: Q10 krem per syte. Krem trajtues ekstra i pasur, per syte. 15ml

Ky set ju ndihmon qe te reduktoni shenjat e para te plakjes.

Q10 eshte nje substance e cili rigjeneron, i jep freski dhe energji lekures suaj dhe ka efekt amti-plakje.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka LR
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: