Set Make UP 5 ne 1

17755

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set Make UP 5 ne 1

Set make up-i e cila nuk duhet te mungoje ne koleksionin tuja te produkteve te kozmetikes.

Seti qe ne ju ofrojme permban:

Cante te vogel: Cante bardhe e zi e cila eshte e pershtatshme per mbajtjen e produkteve te kozmetikes. Canta eshte e vogel dhe mbylljen e ka me zinxhir. Ka te varur edhe njen pasqyre te vogel katrore e cila eshte teper funksionale.

Palete per vetullat: Paleta ka tre nuanca te ndryshme te ngjyres kafe dhe nje ngjyre bezhe per konturimin dhe mbushjen  e vetullave. Kjo palete ermban dy lloje te ndryshme furcash.

Puder pluhur: Pudra ka efekt mbulues dhe do ti jape fytyres tuaj gjalleri dhe ndricim. Kutia permban edhe srungjerin me ane te te cilit mund ta perhapni lehtesisht pudren.

Buzekuq: I cili ka efekt mat me nje ngjyre te pershtatshme per aktivitetet e dites.

Parfum: Me nje arome te kendshme. Shishje eshte ne forme zemre. 30 ml

Te gjitha produktet jane te markes Moda.

Gjinia Femer
Marka Moda

Më shumë informacion

Set Make UP 5 ne 1

Set make up-i e cila nuk duhet te mungoje ne koleksionin tuja te produkteve te kozmetikes.

Seti qe ne ju ofrojme permban:

Cante te vogel: Cante bardhe e zi e cila eshte e pershtatshme per mbajtjen e produkteve te kozmetikes. Canta eshte e vogel dhe mbylljen e ka me zinxhir. Ka te varur edhe njen pasqyre te vogel katrore e cila eshte teper funksionale.

Palete per vetullat: Paleta ka tre nuanca te ndryshme te ngjyres kafe dhe nje ngjyre bezhe per konturimin dhe mbushjen  e vetullave. Kjo palete ermban dy lloje te ndryshme furcash.

Puder pluhur: Pudra ka efekt mbulues dhe do ti jape fytyres tuaj gjalleri dhe ndricim. Kutia permban edhe srungjerin me ane te te cilit mund ta perhapni lehtesisht pudren.

Buzekuq: I cili ka efekt mat me nje ngjyre te pershtatshme per aktivitetet e dites.

Parfum: Me nje arome te kendshme. Shishje eshte ne forme zemre. 30 ml

Te gjitha produktet jane te markes Moda.

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka Moda

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: