Cmim i reduktuar! Set me 3 Forma per Buze te Plota

Set me 3 Forma per Buze te Plota

18209

545 Lekë

-45%

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set me 3 Forma per Buze te Plota

Per te pasur buze me te plota duhet te perdorni kete set.

Seti permban tre forma.

Jane teper praktike dhe te vogla. Mund ti mbani gjithmone me vete.

Te thjeshta per tu perdorur, mjafton ti vendosni ne buze dhe te thithni per disa minuta.

Materiali Plastike

Më shumë informacion

Set me 3 Forma per Buze te Plota

Per te pasur buze me te plota duhet te perdorni kete set.

Seti permban tre forma.

Jane teper praktike dhe te vogla. Mund ti mbani gjithmone me vete.

Te thjeshta per tu perdorur, mjafton ti vendosni ne buze dhe te thithni per disa minuta.

Fleta e të dhënave

Materiali Plastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: