Set Nivea per Fytyren 3 ne 1 Krem + Qumesht Tonik + Tampona Pastrues

  17754

  1 890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set Nivea per Fytyren 3 ne  1 Krem + Qumesht Tonik + Tampona Pastrues

  Kujdesuni per fytyren tyaj me produktet e markes Nivea.

  Seti perfshin produktet baze qe duhet per nje fytyre te paster dhe te bute.

  Seti permban:

  Krem Nivea: Krem dite me efekt hidratues, i cili nuk ju le shkelqim ne fytyre. Me faktor mbrojtes SPF 15 kundra rrezeve UV. Me kremin Nivea fytyra juaj do te jete gjithmone e lemuar dhe e bute. E pershtatshme per lekurat mikse.

  Qumesht tonik Nivea: Qumesht pastrues Nivea. Per pastrim te mire te lekures dhe qe ajo te jete gjithmone e fresket. Me permbajtje te vitamines E e cila rigjeneron lekuren tuaj dhe hydra IQ. Fytyra juaj do te jete gjithmone e ndritshme dhe e frasket. E pershtatshme per lekurat normale dhe mikse.

  Tampona pastrues: Ju ndihmojne te hiqni lehtesisht make up-in, si dhe te beni nje pastrim rutine te perditshme per fytyren tuaj. Tamponat pastrues dhe qumeshti tonik do te bejne qe fytyra juaj te jete gjithomne e paster.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Marka: Nivea