Set per Femra Burberry Parfum Brit Rhythem Flow EDT 50 ml + Locion per Trupin

  Add to wishlist

  Set per Femra Burberry Parfum Brit Rhythem Flow EDT 50 ml + Locion per Trupin Shiko te zmadhuar

  OR1717

  8 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set per Femra Burberry Parfum Brit Rhythem Flow EDT 50 ml + Locion per Trupin

  Arome sensuale, me arome lulesh dhe gershetim frutash.

  Seti permban:

  - Parfum Burberry Brit Rhythem Flow EDT 50 ml.

  - Locion per trupin 80 ml.

  Ideale per dhurate.

  Produkt Origjinal.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Marka: Burberry