Set per Femra Cante+Buzekuq+Dipliner+Manikyr+Rimel NOTE

17409

2 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set per Femra Cante+Buzekuq+Dipliner+Manikyr+Rimel NOTE

Nje set ideal per te plotesuar koleksionin tuaj te produkteve te make-up it.

Seti permban:

Nje cante per te mbajtur produktet, ngjyre bardhezi.

Nje buzekuq te markes Note.

Nje penel i zi, i markes Note.

Nje manikyr i kuq, i markes Note.

Nje rimel i zi Ultra Volume,i markes Note.

Ideale edhe per dhurate.

Më shumë informacion

Set per Femra Cante+Buzekuq+Dipliner+Manikyr+Rimel NOTE

Nje set ideal per te plotesuar koleksionin tuaj te produkteve te make-up it.

Seti permban:

Nje cante per te mbajtur produktet, ngjyre bardhezi.

Nje buzekuq te markes Note.

Nje penel i zi, i markes Note.

Nje manikyr i kuq, i markes Note.

Nje rimel i zi Ultra Volume,i markes Note.

Ideale edhe per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: