Set per Femra Nina Ricci Parfum Nina EDT 50 ml + Locion per Trupin 100 ml

  OR1718

  7 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set per Femra Nina Ricci Parfum Nina EDT 50 ml + Locion per Trupin 100 ml

  Seti idela per femra i cili permban:

  - Parfum Nina Ricci Nina 50 vl.

  - Locion per trupin 100 ml.

  Nderthurje aromash te fresketa, lulesh dhe frutave.

  Produkt Origjinal.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer