Set per Meshkuj 3 ne 1 + Cante

  Add to wishlist

  Set per Meshkuj 3 ne 1 + Cante Shiko te zmadhuar

  19016

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set per Meshkuj 3 ne 1 + Cante

  Nje set Nivea per meshkuj 3 ne 1 plus nje cante mbajtese dhurate

  Seti permban Aftershave 100ml, shkume 200ml dhe deo roll 50ml 

  Te gjitha keto per nje cmim te vetem.

  Per te gjithe meshkujt qe kujdesen per veten ne menyre te vecante.

  Ne ide mjaft e mire dhurate per te dashurit tuaj.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Nivea