Set per Meshkuj Kool Bleu P&M

17398

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set per Meshkuj Kool Bleu P&M

Set per meshkuj, per tu ndjere te fresket gjate gjithe kohes.

Seti permban:

Nje parfum Kool Bleu, eau de toilette, me sasi 100ml, 3.4 fl.oz.

Nje xhel per dush, me sasi 100ml, 3.4 fl.oz.

Nje spray per trupin, me sasi 75ml, 2.5 fl.oz.

Ideale edhe per dhurate.

Më shumë informacion

Set per Meshkuj Kool Bleu P&M

Set per meshkuj, per tu ndjere te fresket gjate gjithe kohes.

Seti permban:

Nje parfum Kool Bleu, eau de toilette, me sasi 100ml, 3.4 fl.oz.

Nje xhel per dush, me sasi 100ml, 3.4 fl.oz.

Nje spray per trupin, me sasi 75ml, 2.5 fl.oz.

Ideale edhe per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: