Set per Meshkuj Temperature

17404

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Set per meshkuj Temperature

Set per meshkuj, me nje arome shperthyese.

Seti permban:

Nje parfum Temperature, eau de toilette, me sasi 100ml, 3.3 fl.oz.

Nje spray per trupin Temperature, me sasi 150ml, 5 fl.oz.

Nje hapese shishesh mgjyre e kuqe.

Ideale edhe per dhurate.

Më shumë informacion

Set per meshkuj Temperature

Set per meshkuj, me nje arome shperthyese.

Seti permban:

Nje parfum Temperature, eau de toilette, me sasi 100ml, 3.3 fl.oz.

Nje spray per trupin Temperature, me sasi 150ml, 5 fl.oz.

Nje hapese shishesh mgjyre e kuqe.

Ideale edhe per dhurate.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: