Shkelqyes Lip Shine NYC 3D

11749

600 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Shkelqyes me efekt 3D

Pamje mahnitese

Buze plot shkelqim dhe voluminoze 

Zgjini te preferuarin tuaj dhe shkelqeni me produktet e markes se njohur New York City. 

Më shumë informacion

Shkelqyes me efekt 3D

Pamje mahnitese

Buze plot shkelqim dhe voluminoze 

Zgjini te preferuarin tuaj dhe shkelqeni me produktet e markes se njohur New York City. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: