Stilues Bellissima Imetec Magic Style BP1 45 cm

Shëno vlerësimin tënd

Stilues Bellissima Imetec Magic Style BP1 45 cm

Stilues Bellissima Imetec Magic Style BP1 45 cm

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Servis i Garantuar
 • Nderrim Direkt
 • Produkt Ekskluziv
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Stilues Bellissima Imetec Magic Style BP1 45 cm Shiko te zmadhuar

IM0067

2 632 Lekë

3 290 Lekë

-658 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Stilues flokesh Bellissima Imetec BP1 45

Çdo mëngjes zgjohemi dhe përpiqemi të shtrojmë flokët tanë me 100 kalime furçe, por rezultati nuk është ai që po kërkojmë.
Që sot fillon një epokë e re në stilim.
Imetec prezanton Bellissima Magic Style, furça e re profesionale me ngrohje që modelon dhe u jep shkëlqim flokëve tuaj çdo ditë, me vetem një kalim dhe në kushte shtëpie.

Bellissima Magic Style, është furça inovative me sistem ngrohjeje të integruar për të realizuar stilime të shumta me lehtësinë më të madhe.
Hapi I
Merrni mes gishtave një tufë flokësh dhe vendoseni në furçë, pranë rrënjës të flokëve.
Hapi II
Rrotullojeni tufën e flokëve nga maja në rrënjë.
Hapi III
Lëreni të rrëshkasë furçën me delikatesë në drejtim të majave për të realizuar një stilim të përkryer.

Një gamë e kompletuar!
2 lloje furçash me karakteristika të ndryshme: Teknologjia ION dhe veshje qeramike e tourmaline për më shumë rezultat.
3 diametra të ndryshëm, për të plotësuar të gjitha kërkesat tuaja.

Magic Style mund ta përdorësh çdo ditë, për të rinovuar look-un tënd ose thjesht për tu ndjerë e rregullt.

Bellissima Magic Style ka të ikorporuar sistemin Anti Frizz për të reduktuar efektin e shpupurisjes së flokëve që e hasim rëndom në furçat e tjera. Gjithashtu ka një pjesë në majë të saj që nuk nxehet, në mënyrë që të keni mundësi ta përdorni me të dyja duart dhe të keni më shumë lirshmëri për modelimin e flokëve tuaj.

Bellissima Magic Style ju jep lirinë të realizoni stilime të ndryshme.

Tipologjia e furçës varet nga gjatësia e flokëve tuaj si edhe nga stilimi që kërkoni të realizoni.

*Për të patur flokë kaçurrela apo onde, përdorni furçën me diametër më të vogël (30mm), ose diametrin e mesëm (38mm).

*Për të patur flokë të drejta dhe pak të kthyer, përdorni furçën me diametër më të madh (45mm).

►Nëse dëshironi tu jepni formë majave të flokëve, rrotullojeni furçën nga pjesa e poshtme e tufës së flokëve njëkohësisht me furçën të cilën mund të zgjidhni ta rrotulloni nga pjesa e jashtme apo e brëndshme e flokëve tuaj, sipas stilimit që dëshironi.

►Nëse dëshironi tu jepni volum flokëve tuaj, vendoseni furçën pranë rrënjëve duke e rrotulluar dhe ngritur pak njëkohësisht atë, përgjatë gjithë gjatësisë së flokut.

Bellissima Magic Style modelon dhe dhuron shkëlqim që në kalimin e parë.

Bellissima nga Imetec, profesionistët e bukurisë.

 • Specifikimet
 • Marka: Imetec
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt
 • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv