Stilues Flokesh COLLEXIA FC1 IMETEC

  • 1 vit garanci

IM0163

11 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Stilues Flokesh COLLEXIA FC1 IMETEC

Fast and Curl System arrin te siguroje per ju formen perfekte te kacurrelave dhe modeleve te tjera.

Diameter 25mm, sistem praktik dhe i sigurte gjate modelimit te flokeve. 

3mm lidhja e cila tejcon fuqine rrotulluese.

Komoditet maksimal i perdoruesit dhe rezistente ndaj nxehtesise.

Fiket automatikisht pas 60min ne gjendje qetesie.

Temperatura mund te ulet dhe te ngrihet sipas deshires nga 170, 190 deri 210 grade celcius.

Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Garancia: 1 vit
  • Gradacioni : 210
  • Kabell rrotullues: Kabell rrotullues