Tharese Flokesh Braun HD580

18005

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tharese Flokesh Braun HD580

Tharese flokesh Braun, e cila do tju ndihmoje te thani apo te drejtoni floket tuaja.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

Garancia 1 vit
Nivele te temperatures 3 nivele te temperatures
Fuqia ne Watt 2500W
Difuzor Nuk ka
Nivele Fuqie 2

Më shumë informacion

Tharese Flokesh Braun HD580

Tharese flokesh Braun, e cila do tju ndihmoje te thani apo te drejtoni floket tuaja.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Nivele te temperatures 3 nivele te temperatures
Fuqia ne Watt 2500W
Difuzor Nuk ka
Nivele Fuqie 2

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: