Tharese Flokesh Gemei GM-1706

Add to wishlist

Tharese Flokesh Gemei GM-1706 Shiko te zmadhuar

FM0042

1 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tharese Flokesh Gemei GM-1706

Tharese flokesh e markes Gemei modeli GM-1706

Fuqia 1500W