Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585

18095

6 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585

Tharese flokesh Braun HD585, e cila do tju ndihmoje te thani, te drejtoni apo te beni me kacurrela floket tuaja.

Paketimi permban edhe difuzorin.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i modeleve te ndryshme qe deshirani behet me i lehte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

Garancia 1 vit
Nivele te temperatures 3 nivele te temperatures
Fuqia ne Watt 2500W

Më shumë informacion

Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585

Tharese flokesh Braun HD585, e cila do tju ndihmoje te thani, te drejtoni apo te beni me kacurrela floket tuaja.

Paketimi permban edhe difuzorin.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i modeleve te ndryshme qe deshirani behet me i lehte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Nivele te temperatures 3 nivele te temperatures
Fuqia ne Watt 2500W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: