Tharese Flokesh Zhentai ZT-8821

  Add to wishlist

  Tharese Flokesh Zhentai ZT-8821 Shiko te zmadhuar

  18434

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Tharese Flokesh Zhentai ZT-8821

  Tharese flokesh e markes Zhentai model ZT-8821

  Me ajer te ngrohte dhe te ftohte, dhe tre nivele shpejtesie 0/medium/ hight

  Temperatura konstante eshte 60°C

  Fale fuqise 1800-2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte.

  Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

  Me tre nivele temperature dhe 3 shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

  • Specifikimet
  • Marka: Zhentai
  • Nivele te temperatures: 3 nivele te temperatures
  • Fuqia ne Watt: 1800-2500W
  • Nivele shpejtesie: 2 Nivele shpejtesie