Depilator Braun SE820 per Fytyren

19866

Braun

Depilator per fytyren i markes Braun modeli SE820

Me 1 nivel shpejtesie depilon fytyren me lehtesi dhe pa dhimbje

Kap rrenjen e qimes ne gjatesi deri ne 0,02 mm e 200 levizje ne sekond

Me 10 piskatore te vogla ne perberje qe depilojne qimet nga rrenja

E papershkrueshme nga uji , pastrohet dhe lahet shume lehte

Se bashku me depilatorin vjen edhe furca e pastrimit me dizenjo te lemuar dhe kompakte me fytyren.

Kjo furce mund te perdoret per heqjen e make up-it dhe pastron poret ne thellesi

Pastroni fytyren tuaj para dushit dhe rikthejini asaj rehatine e duhur

E testuar edhe per lekure te ndjeshme

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 1
Lloji i depilatorit Per fytyren
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Depilator per fytyren i markes Braun modeli SE820

Me 1 nivel shpejtesie depilon fytyren me lehtesi dhe pa dhimbje

Kap rrenjen e qimes ne gjatesi deri ne 0,02 mm e 200 levizje ne sekond

Me 10 piskatore te vogla ne perberje qe depilojne qimet nga rrenja

E papershkrueshme nga uji , pastrohet dhe lahet shume lehte

Se bashku me depilatorin vjen edhe furca e pastrimit me dizenjo te lemuar dhe kompakte me fytyren.

Kjo furce mund te perdoret per heqjen e make up-it dhe pastron poret ne thellesi

Pastroni fytyren tuaj para dushit dhe rikthejini asaj rehatine e duhur

E testuar edhe per lekure te ndjeshme

Fleta e të dhënave

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 1
Lloji i depilatorit Per fytyren

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë