Set Krem+Sapun me Ekstrakte Kermilli

HM0222

1 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kremi me jargen e kermillit ka cilesi unike sepse permban ne menyre krejtesisht natyrale komponente qe jane perdorur prej vitesh per pergatitjen e kremit per kujdesin e lekures te tilla si: kolagjeni, allantoin (veti qetesuese dhe elasticitet), elastine, vitamina A, C, E, acid glycocil (stimulon prodhimin e kolagjenit) dhe nje antibiotik natyral me fuqi dizinfektuese.

Jarga e kermillit eshte nje nga substancat me te mira per kujdesin dhe rigjenerimin e lekures, permban antioksidante te afte per te ngadalesuar procesin e plakjes duke eleminuar radikalet e lira dhe permbajtja e tij me vitamina eshte thelbesore per ti rikthyer lekures nje pamje te shendetshme, te re dhe te tonifiuar.

Seti perfshin: 

Krem hidratues me ekstrakt kermilli

Sapun me ekstrakt kermilli

Vlerat:

Eshte hidratues dhe parandalon tharjen e lekures

Stimulon proceset sheruese dhe rigjeneruese te lekures

Permireson elasticitetin e lekures

I jep lekures se fytyres nje efekt natyral lifting, sidomos perreth buzeve dhe syve

Ngadaleson procesin e plakjes se lekures dhe formimit te rrudhave, vecanerisht zbut rrudhat e shprehjeve

Tonifikon lekuren

Redukton shenjat e akneve dhe semundjeve te lekures

Kuron skuqjet dhe djegiet nga dielli

Eleminon njollat e errata ne lekure

Eleminon toksinat

Eleminon enjtjet e lekures

Krijon efektin e freskise

Pengon plakjen e lekures

Lufton infeksion e lekures

Produkt 100 % natyral