Vaj Pas Depilimit per Hollim dhe Rrallim te Qimeve

13282

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Vaj Pas Depilimit Ant Oil

Vaji milingone është nga vajrat më të fuqishëm dhe ka përbërje 100%natyrale.

Vaji aplikohet mbas depilimit dhe shërben për të zhdukur qimiet e pa dëshiruara ai ka efekt të sigurtë.

Secila grua është lakmuese për të patur një lëkurë të butë dhe të bukur, për ta bërë atë të ndjehet e sigurt.

Heqja e qimive nga zonat e padëshiruara ka qenë një pjesë integrale e një gruaje regjim bukuri që nga kohët e lashta, sepse një trup pa qime u konsiderua një shenjë e bukurisë dhe elegancës.

Skuqje, irritim, pucrra janë shfaqje të shpeshta në zonën e bikineve si pasoja të depilimit me shkumë për rroje. Përderisa ju mundon lëkura e ndjeshme rekomandohet të keni zgjedhje tjetër alternative , dhe kjo tani është e mundur me Vajin e Milingonës.
Përdorimi:

Mbasi të keni kryer depilimin masazhoni zonën përreth 5-10 minuta dhe mbas 4-5 orëve shplajeni zonën me sapun ose me një agjent tjetër të butë. Masazhimi me vajin e milingonës do të bëjë që si fillim të vonojë daljen e qimeve por mbas 3-4 herëve masazhim ju do të vëreni që nuk do të dalin më qime në trupin tuaj.