2 Llampa LED H7 33 SMD

  MR0101

  2 290 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  2 Llampa LED H7 33 SMD

  LLampa per makinen me ndricim LED tipi 33 SDM

  Konsumojne pak energji, me rezistence mbrojtese . Modeli i llampes H7

  Llampa eshte e pershtatshme per kohe me mjergull

  Me mbi 5000 ore pune dhe tension 12-24V

  Kursen energjine, mjaft eficente dhe e lehte per tu instaluar

  • Specifikimet
  • Permasa: Gjatesia: 6.65 cm/ Diametri: 1.9cm
  • Modeli i Llampes : H7