2 Llampa LED H7 6 SMD

  MR0102

  2 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  2 Llampa LED H7 6 SMD

  LLampa per makinen me ndricim 6 LED tipi SDM

  Konsumojne pak energji, me rezistence mbrojtese . Modeli i llampes H7

  Llampa eshte e pershtatshme per kohe me mjergull 

  Me mbi 5000 ore pune,tension 12-24V dhe fuqi 30W

  Kursen energjine, mjaft eficente dhe e lehte per tu instaluar

  • Specifikimet
  • Permasa: 18mm * 53mm
  • Pesha: 22gr
  • Modeli i Llampes : H7