Fshirese Xhami Mercedes-Benz M-Class W164

  13319

  4 890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Fshirese xhami Mercedes-Benz M-Class W164 origjinale

  Marka: Bosch

  Modeli: 3397007093

  Dimensione: 31.4 x 2.1 x 1.5 inches

  Pastron ne menyre te persosu xhamin duke siguruar shikim te qarte dhe siguri.

  Pastrojne xhamin plotesisht edhe ne mot me debore apo akull.

  Pastrojne ne menyre uniforme

  Material shume cilesore dhe rezistent.

  • Specifikimet
  • Marka: Bosch
  • Produkt Origjinal: Produkt Origjinal