Drita LED per Makine me kontroll Bluetooth

20952

Bejeni makinen tuaj me te bukur se kurre

Me drita LED mjaft te kendshme qe kontrollohen me bluetooth

Te lehta per tu vendosur ne cdollooj automjeti

Me dy shirita ngjites, nuk konsumojne shume energji

Shumengjyreshe blu,jeshile,roze, kuqe, e bardhe

Romance dhe atmosfere ne makinen tuaj

Shkarkoni aplikacionin LED BLE nga play store i cili eshte i pershtatshem per IOS ose

Android

Më shumë informacion

Bejeni makinen tuaj me te bukur se kurre

Me drita LED mjaft te kendshme qe kontrollohen me bluetooth

Te lehta per tu vendosur ne cdollooj automjeti

Me dy shirita ngjites, nuk konsumojne shume energji

Shumengjyreshe blu,jeshile,roze, kuqe, e bardhe

Romance dhe atmosfere ne makinen tuaj

Shkarkoni aplikacionin LED BLE nga play store i cili eshte i pershtatshem per IOS ose

Android

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: