FSHESE ME KORENT AUTOPRACTIC 74083

Shëno vlerësimin tënd

FSHESE ME KORENT AUTOPRACTIC 74083

FSHESE ME KORENT AUTOPRACTIC 74083

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

FSHESE ME KORENT AUTOPRACTIC 74083 Shiko te zmadhuar

AE0002

1 790 Lekë

2 190 Lekë

-400 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Volatzhi 12V

Fuqia motorit 60 watt

Niveli i zhurmes 45 db

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi