Kamera per Makine LARK 4.1 FHD 170°

Shëno vlerësimin tënd

Kamera per Makine LARK 4.1 FHD 170°

Kamera per Makine LARK 4.1 FHD 170°

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar
  • Produkt Ekskluziv

ABC0079

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

LARK FREECAM 4.1 i dedikohet te gjithe personave qe udhetojne shume, si ata profesioniste por

edhe per perdoruesit e zakonshem te automjeteve. Pamje e qarte diten dhe naten.

Ju mund te filmoni ose fotografoni nga kamera juaj dhe targen e makines qe mund te jete perballe

jush.

Kamera filmon cdo moment duke ju shpetuar nga stresi ne raste aksidenti.  Kompania LARK

ofron kete pajisje te dobishme dhe me nje dizajn unik, duke ju garantuar cilesi te larte te pamjes

vizive dhe audios. Gjithashtu ju mund te filmoni momente te gezueshme gjate udhetimit brenda 

ne kabinen e makines suaj me kualitetin Full HD.

Te dhena rreth produktit:

- Ekran LCD 2.4  INCH

- Rezolucioni i videos: Full HD 1920 x 1080, HD 1280x720p

- Formati i videos: MOV

- Formati i Fotos: JPEG

- Kendi i vezhgimit: 170°

- Suporton Fishe USB dhe HDMI

- Bateri Litiumi e integruar

- Suporton karte Micro SD deri ne 32 GB

Me poshte mund te shikoni nje video demostruese te kameres:

  • Specifikimet
  • Marka: LARK
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Produkt Eskluziv: Produkt Ekskluziv
  • Produkt Origjinal: Produkt Origjinal