Kamera per Makine Remax Full HD CX-03

18420

8 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kamera per Makine Remax Full HD CX-03

Nje kamera Remax Full HD CX-03 per sigurine e makines tuaj

Me rezolucion te larte video 1080p Full HD 

Ekran LCD me madhesi 4.3"

Suporton karte memorie deri ne 32 gb

Mund te behet lidhja me kameren kryesore dhe nje kamera shtese qe mund te vendoset te pjesa mbrapa e makines

Me mikrofon dhe speaker, ju lejon te rregjistroni videot me qartesi maksimale edhe ne kushte te veshtira. Instalohet lehe

Marka Remax
Permasa e Ekranit (inch) 4.3" LCD
Porta USB Mini-USB
Lloji i kartes Karte Micro SD
Rezolucioni Kameres 480 x 272
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Më shumë informacion

Kamera per Makine Remax Full HD CX-03

Nje kamera Remax Full HD CX-03 per sigurine e makines tuaj

Me rezolucion te larte video 1080p Full HD 

Ekran LCD me madhesi 4.3"

Suporton karte memorie deri ne 32 gb

Mund te behet lidhja me kameren kryesore dhe nje kamera shtese qe mund te vendoset te pjesa mbrapa e makines

Me mikrofon dhe speaker, ju lejon te rregjistroni videot me qartesi maksimale edhe ne kushte te veshtira. Instalohet lehe

Fleta e të dhënave

Marka Remax
Permasa e Ekranit (inch) 4.3" LCD
Porta USB Mini-USB
Lloji i kartes Karte Micro SD
Rezolucioni Kameres 480 x 272
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: