Kamera per Makine Remax Full HD CX01

  EK0031

  7 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kamera per Makine Remax Full HD CX01

  Fiksoni cdo moment te udhetimeve tuaja me kameren Remax.

  Kamer e cila vendoset ne makine, me pamje Full HD.

  Me rezolucion te larte i cili i ben videot tuaja me te gjalla dhe me te qarta.

  Mund te rrotullohet deri ne 170 grade pa humbur qartesine e pamjes.

  Ka te inkorporuar edhe mikrofonin i cili i jep qartesi ne audio.

  Te inkorporuar ka edhe baterine e cila eshte e rikarikueshme.

  Suporton karta memorie Micro SD dhe Micro SDHC.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti: 32 GB