Kapuc ventili BMW set4

10384

590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kapuca ventili te nje cilesie te larte, me logo BMW.

Te thjeshta për tu montuar, pershtaten me cdo makine.

Diameter: 1 cm

Gjatesia: 1.5 cm

Më shumë informacion

Kapuca ventili te nje cilesie te larte, me logo BMW.

Te thjeshta për tu montuar, pershtaten me cdo makine.

Diameter: 1 cm

Gjatesia: 1.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: