Karikues Universal Makine, Remax, CR-3XP

  EK0044

  2 090 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues Universal Makine, Remax, CR-3XP

  Karikues universal makine Remax, i cili do tju shpetoje nga renia e baterise.

  Me shpejtesi te larte karikimi.

  Karikuesi lidhet me ane te fishes qe k, ne porten e cigares. Ai vete ka edhe dy porta te tilla.

  Tre prota USB te cilat mund ti perdorni te treja njeheresh.

  • Specifikimet
  • Permasa: 97x78mm
  • Porta USB: 3 Porta usb
  • Fuqia ne Watt: 5V
  • Gjatesia e kordonit: 600mm