Kase Celesi per Land Rover

  17564

  4 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kase celesi per makinat Range Rover.

  Me 3 butona per funksione te ndryshme.

  Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

  Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

  Materiali: Plastike

  • Specifikimet
  • Marka e makines: Land Rover