Kase Celesi per Mercedes W204 / 211 EVO me 3 Butona

Shëno vlerësimin tënd

Kase Celesi per Mercedes W204 / 211 EVO me 3 Butona

Kase Celesi per Mercedes W204 / 211 EVO me 3 Butona

  DR0083

  4 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kase celesi per makina Mercedes

  Modeli: W204 / 211 EVO 

  Kjo kase vjen bashke me mbajtesen e bateriese.

  Me 3 butona, te cilet kane funksione te ndryshme.

  Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

  Sherben per ta zevendesuar me kasen tuaj ekzistuese te vjeter apo te thyer. Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

  Pershtatet për shume modele duke filluar nga viti 2004.

  Materiali: Plastike

  • Specifikimet
  • Marka e makines: Mercedes Benz