Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1402

17128

4 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1402

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

Pranon formatet MP3 / WMA .

Funksionon gjithashtu edhe si radio.

Ka ekran te madh LCD.

Garancia 1 muaj
Permasa 18 x 12 x 5 cm
Ekran LED LCD
Fuqia ne Watt 4 x 50W

Më shumë informacion

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1402

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

Pranon formatet MP3 / WMA .

Funksionon gjithashtu edhe si radio.

Ka ekran te madh LCD.

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj
Permasa 18 x 12 x 5 cm
Ekran LED LCD
Fuqia ne Watt 4 x 50W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: