Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1406

Shëno vlerësimin tënd

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1406

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1406

  • 1 muaj garanci

ABI0103

3 990 Lekë

5 490 Lekë

-1 500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kasetofon Bluetooth USB/SD/AUX KW1406

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Suporton USB, Karte SD, fishe AUX.

Pranon formatet MP3 / WMA .

Funksionon gjithashtu edhe si radio.

Ka ekran te madh LCD.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj
  • Permasa: 18 x 12 x 5 cm
  • Porta USB: 1 Porte USB
  • Ekran LED: LCD
  • Fuqia ne Watt: 4 x 50W