Koke marmite blowpipe chrome 80 mm

8363

1 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Koke marmite blowpipe chrome 80 mm

Koke terminal marmite tub prej celiku te kromuar.

Diam: Ø 80 mm

Gjatesia: 150 mm

Fiksimi me vida.

Më shumë informacion

Koke marmite blowpipe chrome 80 mm

Koke terminal marmite tub prej celiku te kromuar.

Diam: Ø 80 mm

Gjatesia: 150 mm

Fiksimi me vida.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: