Koke marmite muffler II inox 60 mm

8365

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Koke marmite muffler II inox 60 mm

Koke terminal marmite zhurmembytes inox.

Diam: Ø 60 mm

Gjatesia: 90 mm

Gjerësia: 115 mm

Fiksimi me kapese ne forme U.

Më shumë informacion

Koke marmite muffler II inox 60 mm

Koke terminal marmite zhurmembytes inox.

Diam: Ø 60 mm

Gjatesia: 90 mm

Gjerësia: 115 mm

Fiksimi me kapese ne forme U.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: