Koke marmite muffler inox weld-on

8367

2 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Koke marmite muffler inox weld-on

Koke terminal marmite zhurmembytes inox.

Gjatesia: 120 mm

Gjerësia: 117 mm

Fiksimi me saldim.

Më shumë informacion

Koke marmite muffler inox weld-on

Koke terminal marmite zhurmembytes inox.

Gjatesia: 120 mm

Gjerësia: 117 mm

Fiksimi me saldim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: