Kompresor ajri per makine 12V

MR0074

5 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kompresor ajri 12V 10 bar (140PSI)

Kompresor ajri 12V me manometër i fuqishem dhe praktik i cili mund te perdoret kudo 

ne raste emergjence per te fryre gomen ne pak minuta.

Presioni max.: 10bar (150PSI);

Fluksi i ajrit max.: 35L/ / min;

Amperazhi: 14A;

Kembe anti vibrim;