Mbajtese Baseus per Makinen

18198

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese Baseus per Makinen

Mbajtese per telefonin tuaj smart ne makine

Marka Remax ngjyre e zeze.

Mbajtesja eshte me magnet dhe eshte kompatibel me te gjithe smartphonet.

Rrotullohet 180 grade ne varesi te pozicionit qe deshironi

Super e forte si material, e qendrueshme e forte dhe praktike per tu vendosur

Mund te perdoret edhe per mini tablete

E gjate 19.5 cm dhe zgjatet deri ne 24.5 cm

Marka Remax
Materiali Abs
Kompatibel Me te gjithe

Më shumë informacion

Mbajtese Baseus per Makinen

Mbajtese per telefonin tuaj smart ne makine

Marka Remax ngjyre e zeze.

Mbajtesja eshte me magnet dhe eshte kompatibel me te gjithe smartphonet.

Rrotullohet 180 grade ne varesi te pozicionit qe deshironi

Super e forte si material, e qendrueshme e forte dhe praktike per tu vendosur

Mund te perdoret edhe per mini tablete

E gjate 19.5 cm dhe zgjatet deri ne 24.5 cm

Fleta e të dhënave

Marka Remax
Materiali Abs
Kompatibel Me te gjithe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: