Mbajtese Celesash Logo Audi

  SM0370

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Mbajtese Celesash Logo Audi

  Mbajtese per celsa makine me logo Audi

  Per sigurine e celesit qe hap makinen tuaj ky ehste vendi ideal

  Me zinxhire dhe ngjyre e zeze. Materiali lekure e perpunuar

  Ka dhe nje doreze metalike me te cilen lidhet tek celsat e tjere

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull