Mbajtese Celesash Logo Ford

18126

790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese Celesash Logo Ford

Mbajtese per celsa makine me logo Ford

Per sigurine e celesit qe hap makinen tuaj ky ehste vendi ideal

Me zinxhire dhe ngjyre e zeze. Materiali lekure e perpunuar

Ka dhe nje doreze metalike me te cilen lidhet tek celsat e tjere

Më shumë informacion

Mbajtese Celesash Logo Ford

Mbajtese per celsa makine me logo Ford

Per sigurine e celesit qe hap makinen tuaj ky ehste vendi ideal

Me zinxhire dhe ngjyre e zeze. Materiali lekure e perpunuar

Ka dhe nje doreze metalike me te cilen lidhet tek celsat e tjere

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: