Mbajtese Celesash Logo Skoda

18125

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtese Celesash Logo Skoda

Mbajtese per celsa makine me logo Skoda

Per sigurine e celesit qe hap makinen tuaj ky ehste vendi ideal

Me zinxhire dhe ngjyre e zeze. Materiali lekure e perpunuar

Ka dhe nje doreze metalike me te cilen lidhet tek celsat e tjere