Mbajtese Sendesh per Sediljen e Makines Joyroom JR-CY130

18411

1 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mbajtese Sendesh per Sediljen e Makines Joyroom JR-CY130

Mbajtese sendesh per sediljen e makines.

Objekt i cili mbledh shume sende. Keshtu makina juaj nuk do te jete me rremuje.

Mbajtese paktike dhe shume funksionale. Ajo ka xhepa te shumte ku mund te vendosni objekte te ndryshme.

Ka hapsira te mjaftueshme per ushqime, shishe, laptop, telefone apo lodrat e femijeve etj.

Më shumë informacion

Mbajtese Sendesh per Sediljen e Makines Joyroom JR-CY130

Mbajtese sendesh per sediljen e makines.

Objekt i cili mbledh shume sende. Keshtu makina juaj nuk do te jete me rremuje.

Mbajtese paktike dhe shume funksionale. Ajo ka xhepa te shumte ku mund te vendosni objekte te ndryshme.

Ka hapsira te mjaftueshme per ushqime, shishe, laptop, telefone apo lodrat e femijeve etj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: