Mbajtese Smartphon per Makina, Baviss

Shëno vlerësimin tënd

Mbajtese Smartphon per Makina, Baviss

Mbajtese Smartphon per Makina, Baviss

  • Garanci ne cilesi

CM0206

690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbajtes gome i thjeshte dhe praktik per smartphone.

Vendoset ne kroskotin e makines.

Marka: Baviss

Siperfaqja e gomuar eviton renien e celuarit nga tronditjet ose rreshqitja.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Mbajteses: Per Makine