Mbeshtetese Krahu HJ-48012 Black

Shëno vlerësimin tënd

Mbeshtetese Krahu HJ-48012 Black

Mbeshtetese Krahu HJ-48012 Black

 armrest universal, designed for a comfortable control of the vehicle. Used to remove the static load of the elbow joint of the driver. It gives your car a personality. The hinged bonnet design adds convenience for folding armrest improvised things inside that are now always at hand. The armrest is a versatile and easy to install on mezhkreselnom opening with a set of screws and metal plates. 

Want to buy a universal armrest Rex HJ48012 G3 Black? Call or make an order through the basket!

MR0092

3 490 Lekë

 armrest universal, designed for a comfortable control of the vehicle. Used to remove the static load of the elbow joint of the driver. It gives your car a personality. The hinged bonnet design adds convenience for folding armrest improvised things inside that are now always at hand. The armrest is a versatile and easy to install on mezhkreselnom opening with a set of screws and metal plates. 

Want to buy a universal armrest Rex HJ48012 G3 Black? Call or make an order through the basket!

Me shume detaje

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbeshtetese krahu universale e dizenjuar per te shtuar komoditetin ne makinen tuaj. 

Hapesire e bollshme ne pjesen e brendshme per te sistemuar sende te ndryshme.

Siperfaqe e bute e cila mundeson qendrim te rehatshem gjate udhetimit.

Pjeset metalike te cilat sherbejne per montimin e mbeshteteses jane te perfshira ne paketim.

Permasat: 32cm (gjatesia) 21cm (lartesia)