MBESHTJELLESE TIMONI ME QEPJE EMTC

13384

690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Veshje timoni me qepje e perbere prej lekures se perpunuar.

Pershtatet ne te gjithe timonet me permasa nga 35-36cm.

Mbron timonin nga demtimet.

Mundeson kontakt te rehatshem me timonin ne temperatura ekstreme.

Më shumë informacion

Veshje timoni me qepje e perbere prej lekures se perpunuar.

Pershtatet ne te gjithe timonet me permasa nga 35-36cm.

Mbron timonin nga demtimet.

Mundeson kontakt te rehatshem me timonin ne temperatura ekstreme.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: