Mbulesë makine najloni L

Shëno vlerësimin tënd

Mbulesë makine najloni L

Mbulesë makine najloni L

ATD0628

4 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mbulesë makine najloni Crono L

Mbulesë najloni makine me tegela te perforcuar për të siguruar forcë maksimale dhe qëndrueshmëri.

Perfekte për të mbrojtur makinën tuaj nga pluhuri, shiu, bora, rrezet e diellit dhe të gjithe agjentët e tjere atmosferikë.

E lehtë dhe kompakte, e thjeshte për t'u vendosur

E papërshkueshme nga uji, e forte, mund te lahet, anti-gervishtje

Qese paketimi e përfshire.

Ngjyra: Silver

Permasat: 430 x 160 x 120 cm.