Mini Ventilator me USB Ngjyra e Zeze

18401

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Mini Ventilator me USB Ngjyra e Zeze

Nje mini ventilator do tju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta.

Ngjyre e zeze. Me nje mbeshtetese metalike.

Eshte teper praktik dhe komod. Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni.

Lehtesisht i perdorshem ne makine pasi ventilatori ka nje fishe USB me te cilen ndizet.

Ventilatori ka dhe nje buton te vogel per fikjen ose ndezjen.

Permasa 15x15 cm
Fuqia ne Watt 2.25W / 5V

Më shumë informacion

Mini Ventilator me USB Ngjyra e Zeze

Nje mini ventilator do tju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta.

Ngjyre e zeze. Me nje mbeshtetese metalike.

Eshte teper praktik dhe komod. Mund ta merrni me vete kudo qe shkoni.

Lehtesisht i perdorshem ne makine pasi ventilatori ka nje fishe USB me te cilen ndizet.

Ventilatori ka dhe nje buton te vogel per fikjen ose ndezjen.

Fleta e të dhënave

Permasa 15x15 cm
Fuqia ne Watt 2.25W / 5V

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: