MP3 me Bluetooth per makine Dual USB/SD 590

  ACC0057

  2 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  MP3 me Bluetooth per makine Dual USB/SD 590

  Nje MP3 me bluetooth per makinen tuaj,  i vecante per vete faktin se funksionon edhe si Mp3 edhe karikues per telefonin tuaj.

  Me dy dalje USB, me degjoni muzike me USB karikoni telefonin por edhe flisni me kufjen bluetooth kur jeni ne makine.

  Pra eshte shume e thjeshte ju nuk mundoheni fare te beni shume veprime gjate kohes qe udhetoni me makine mjafton te keni telekomanden ne dore, qe kontrollon volumin dhe i pergjigjet telefonatave.

  • Specifikimet
  • Porta USB: 2 Porta usb
  • Fuqia ne Watt: 24V
  • Lexues MP3 : Lexues dhe karikues