MP3 me Bluetooth per Makine USB/SD/AUX KB-502B

17217

2 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

MP3 me Bluetooth per Makine USB/SD/AUX KB-502B

Ky eshte nje MP3 i cili perdoret ne menyre mjaft praktike ne makinen tuaj. Ju mjafton te daunludoni muzike nga kompjuteri juaj dhe te ruani ato ne SD/MMC/TF.

Duke perdorur kete MP3 ju lironi duart edhe nga telefoni juaj pasi fakti qe lidhet me bluetooth ju jep mundesi qe ti pergjigjeni apo te beni telefonata gjate kohes qe drejtoni makinen

Kualitet te larte zeri, muzike me cilesi transmetimi ne radio FM. MP3 ka ekran LCD dhe suporton karta memorje SD nga 1-8GB.

MP3 mund te kontrollohet me telekomanden e cila eshte e perfshire ne set.

Permasa e Ekranit (inch) 3.7" x 2.6" x 1.8"
Porta USB 1 Porte USB
Fuqia ne Watt 12V-24V
Pesha 56.7g

Më shumë informacion

MP3 me Bluetooth per Makine USB/SD/AUX KB-502B

Ky eshte nje MP3 i cili perdoret ne menyre mjaft praktike ne makinen tuaj. Ju mjafton te daunludoni muzike nga kompjuteri juaj dhe te ruani ato ne SD/MMC/TF.

Duke perdorur kete MP3 ju lironi duart edhe nga telefoni juaj pasi fakti qe lidhet me bluetooth ju jep mundesi qe ti pergjigjeni apo te beni telefonata gjate kohes qe drejtoni makinen

Kualitet te larte zeri, muzike me cilesi transmetimi ne radio FM. MP3 ka ekran LCD dhe suporton karta memorje SD nga 1-8GB.

MP3 mund te kontrollohet me telekomanden e cila eshte e perfshire ne set.

Fleta e të dhënave

Permasa e Ekranit (inch) 3.7" x 2.6" x 1.8"
Porta USB 1 Porte USB
Fuqia ne Watt 12V-24V
Pesha 56.7g

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: